Ana SayfaGündemKadir Ezildi kimdir, kaç yaşında, evli mi?

Kadir Ezildi kimdir, kaç yaşında, evli mi?

Fox TV’de Temizlik Benim İşim programıyla dikkat çeken Kadir Ezildi’nin kim olduğu merak ediliyor. En Hamarat Benim programıyla ekran serüvenine devam eden Kadir Ezildi’nin temizlik malzemeleri, deterjanlar ve püf noktaları hakkında verdiği öneriler araştırılıyor. Kadir Ezildi kimdir, kaç yaşında?

FOX ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan En Hamarat Benim programı 13.00’te ekrana geliyor. En Hamarat Benim programında Kadir Ezildi, yarışmadaki konuşmaları ve temizlik yaparkenki titizliği her programda dikkat çekiyor. Kadir Ezildi’nin temizlik hakkında yaptığı öneriler merak edilenler arasında. Kadir Ezildi hakkında bilgileri sizler için derledik.

Kadir Ezildi kimdir?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. 27 Yaşında ve 1.78 boyunda olan Kadir Ezildi balık burcu olup, aynı zamanda takıntılı bir temizlik hastasıdır. TLC’de yayınlanan programla ünlenen Kadir Ezildi, Annesi ve Kardeşi Kerem Ezildi ile birlikte İstanbul Maltepe’de yaşamaktadır.

Ezildi, ünlü olmadan önce özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla Ezildi, artık tanınmış bir sunucu oldu.

Temizlik takıntısı ebeveynlerinin boşanması ile başladı

Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor.

Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası. Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

Şu anda FOX TV’de “Temizlik Benim İşim” adlı programda hem sunuculuk hem de temizlik yapmaktadır.

 

Benzer Başlıklar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar

Güncel Yorumlar