Ana SayfaGündemİstanbulkart kişiselleştirme işlemi son tarihi nedir? İstanbulkart kişiselleştirme nasıl, nereden yapılır?

İstanbulkart kişiselleştirme işlemi son tarihi nedir? İstanbulkart kişiselleştirme nasıl, nereden yapılır?

İBB Başkanlığı, İstanbulkart sahiplerinin bundan böyle kartlarını kendilerine özel hale getirebileceğini açıkladı. Bu detay sonrasında İstanbulkart kişiselleştirme nasıl, nereden yapılır, son tarih ne zaman sorgulamaları hız kazandı.

İstanbulkart kişiselleştirme detayı binlerce kullanıcı tarafından araştırılıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbulkartların kullanıcılar için özel hale getirilebileceğini açıkladı. İstanbulkart kişiselleştirme işlemi yapılarak milli ve dini bayramlarda ücretsiz kullanım hakkı olacak ve kartın kaybolması halinde bakiye koruma altına alına alınacak.

İstanbulkart kişiselleştirme nasıl ve nereden yapılır?

İstanbulkart kişiselleştirme, 31 Aralık 2022 tarihine kadar mobil uygulaması üzerinden yapılabilecek. Kişiselleştirme yapmak içim uygulamaya giriş yapın ve  ana sayfadan “Kart ekle” alanındaki yönlendirmeleri takip edilerek tanımlama işlemini tamamlayın. Diğer bir yol ise www.bireysel.istanbulkart.istanbul veya www.kisisellestirme.istanbulkart.istanbul adreslerinden gerekli bilgiler doldurularak kartlar kişiselleştirilebilir.

Benzer Başlıklar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar

Güncel Yorumlar