Ana SayfaMagazinHilal Kaplan ve Süheyb Öğüt tek celsede boşandı, Hilal Kaplan ve Süheyb...

Hilal Kaplan ve Süheyb Öğüt tek celsede boşandı, Hilal Kaplan ve Süheyb Öğüt kimdir?

TRT Yönetim Kurulu Üyesi ve Sabah yazarı Hilal Kaplan Süheyb Öğüt’ten boşandı. Hilal Kaplan kimdir? Süheyb Öğüt kimdir?

Hilal Kaplan ile eşi Süheyb Öğüt ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. 2007 yılında evlenen Kaplan ile Öğüt’ün temmuz ayında İstanbul Adliyesi’nde görülen duruşma sonucunda sessiz sedasız boşandığı öğrenildi. 2 çocukları bulunan çiftin birbirlerinden herhangi bir nafaka talebi olmadı.

Hilal Kaplan’dan açıklama

Hilal Kaplan’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şöyle: “Suheyb Öğüt ile evliliğimizi anlaşmalı olarak noktaladığımıza dair haberler doğrudur. Ortada dinen bir haram veya hukuken bir yanlış olmadığına göre gerisinin kamuoyunu ilgilendiren yanı yoktur. İki çocuk sahibi bir anne olarak mahremiyetimize saygı gösterilmesini “insan olan” herkesten bekliyorum. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Hilal Kaplan kimdir?

Hilâl Kaplan Öğüt 15 Ağustos 1982’de İstanbul’da doğdu. Türk gazeteci. TRT Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmakta ve Sabah gazetesinde köşe yazıları yazmaktadır.

Süheyb Öğüt kimdir?

Salim Öğüt’ün oğlu Selman Öğüt’ün ise ağabeyi olan Süheyb Öğüt, 2007 yılında Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan ile evlenmiştir. Süheyb Öğüt ve Hilal Kaplan çiftinin Tayyip Seha Öğüt, Yusuf Derda Öğüt adında çocukları vardır.

2006 yılında Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun olan Öğüt, aynı yıl Sabancı Üniversitesi’nde Kültürel Çalışmalar Programında yüksel lisans yaptı. Öğüt, Boğaziçi Küresel İlişkiler Merkezi’nin yöneticilerinden ve akademisyen olarka görev yapıyor.

Benzer Başlıklar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar

Güncel Yorumlar