Ana SayfaMagazinGülşen'in avukatı Emek Emre kimdir?

Gülşen’in avukatı Emek Emre kimdir?

Sahnede, 4 ay önce imam hatiplerle ilgili sarf ettiği sözler gerekçe gösterilerek tutuklanan Gülşen’in avukatı ile Deniz Akkaya birbirine girdi. Gülşen’in avukatı Emek Emre kimdir?

Sanatçı Gülşen’in 4 ay önceki bir konserinde imam hatipliler ile ilgili söylediği sözler, bir anda ülke gündemini değiştirdi. Yandaş medya tarafından aniden dolaşıma sokulan videolardan sonra ünlü şarkıcı Gülşen, gözaltına alınarak jet hızıyla tutuklandı. Perşembe günü tutuklanan Gülşen’in avukatlarının tutukluluğa itirazı cuma günü sabah saatlerinde değil, mesai saatinin bitmesine dakikalar kala yapılması tartışma konusu olmuştu.

Bu haberi Instagram’dan gören eski manken Deniz Akkaya ise Gülşen’in avukatını işaret eden bir yorumda bulundu. Deniz Akkaya söz konusu paylaşımın altına, “Avukatın aslen annesinin kim olduğuna bakarsanız neden geç götürülmüş anlarsınız” yorumunu yaptı.

Gülşen’in avukatı kimdir? 

Gülşen’in avukatı Emek Emre’dir. Emek Emre 1995 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenim eğitimini Enka Okulları’nda aldı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyan Emre, yurtdışı eğitimine Londra’da The Chartered Institute For Securities&Investment kurumunda uluslararası ekonomik sistemlerin kuralları üzerine aldığı derslere devam ederken aynı zamanda JosephHill&Co’da staj yaptı.

Benzer Başlıklar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar

Güncel Yorumlar