Ana SayfaMagazinEzo Sunal kimdir? Ezo Sunal’ın mesleği ne?

Ezo Sunal kimdir? Ezo Sunal’ın mesleği ne?

Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal tabiri caizse 10 parmağında 10 marifetiyle dikkat çekiyor. Oyunculuk, ressamlık, şarkıcılık, dergi editörlüğü, eğitmenlik, program sunuculuğu gibi farklı işlerde bulunan Ezo Sunal’ın hayatı merak ediliyor. Peki Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal kimdir, kaç yaşında? Ezo Sunal hakkında merak edilenler…

Kemal Sunal’ın kızı ve Güldür Güldür Ali Sunal’ın kız kardeşi Ezo Sunal, magazin gündeminde çok yer alamasa da yaptığı işlerle gündeme geliyor. Kullanıcıların yakından takip ettiği Ezo Sunal, çocuklar üzerine çalışmaları ile beğeni kazanıyor.

Ezo Sunal kimdir?

7 Ocak 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ezo Sunal, Yeşilçamın kilometre taşlarından Kemal Sunal’ın kızıdır. Aynı zamanda oyuncu ve sunucu Ali Sunal’ın kız kardeşidir. Lisans eğitimini Salzburg Mozarteum Üniversitesi’nde tamamlayan Sunal, ilk oyunculuk deneyimini 2007 yılında Tutsak yaşamıştır.

Bir dönem ‘Elele’ dergisinde editörlük yapan Ezo Sunal, Okan Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde çocuk ve müzik alanlarında dersler vermiştir. 2016-2018 yılları arasında yayınlanan Güldür Güldür programının çocuklar için olan versiyonu Güldüy Güldüy Show programının sunuculuğunu üstlenmiştir. 2018 yılında müzisyen Ömer Öztüyen ile evlenen Sunal, 2021 yılında kızı Nova doğmuştur.

Çocuğunun eğitimine önem veren anneler ve eğitmenler için müzik ve oyun dolu bir dünya olan Lalala Dünyası ismindeki organizasyonuyla çocuklar için konserler veren Ezo Sunal, vaktinin geri kalanını ailesi ile geçirmektedir.

Benzer Başlıklar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar

Güncel Yorumlar